Hakkımızda

1995 yılında Mutfak ve Banyo dolapları konusunda Kocaeli'nde marka olmak için adımlarını atmaya başlayan LİNEX, müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi ve hizmet kalitesi prensipleri doğrultusunda, gelişen teknoloji ve artan ihtiyaçlar ışığında kendini sürekli yenileyerek büyümesine devam etmiş ve bugün Kocaeli ve çevresinde aranılan isim olma özelliğini kazanmıştır.

Bir mutfaktan alabileceğiniz keyfi ancak LİNEX Mutfak & Banyo 'dan alabileceğinizi biliyor ve bu keyfin devamlılığını sağlamak için bütün bilgimiz ve ekibimizle çalışıyor,bu keyfi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz... LİNEX Banyo; estetik ve zerafeti birleştirerek modern ve gözalıcı yeni bir atmosfer yaratıp evinize özel bir uyum sağlıyor.

Hayatınız için kalbiniz ne ise eviniz için mutfak o'dur. "Evinizin kalbi mutfaklar" diyerek, yoluna emin ve güvenilir adımlarla devam LİNEX Mutfak & Banyo , farklı mekanlar için farklı modellerle estetik ve uyumu size özel renklerle birleştirip, sevdiklerinizle keyfini çıkartabileceğiniz konforlu mutfaklar sunuyor...
 

Yaşadığınız mekanların görüntüsünü zenginleştirmek için gerekli estetik ve kolaylığı LİNEX Mutfak & Banyo ile gerçekleştirebilirsiniz. Pratik kullanım, şık tasarım ve farklı görünümü sayesinde tüm ev ve iş yerlerinizde güvenle kullanabileceğiniz aksesuarlarımız ve profillerimiz ile geniş kullanım alanına sahiptir.

Kaliteli İşçilik, Uygun Fiyat

© 2021 Tüm Hakları Saklıdır. | Design by Web Sitesi Yazılımı

KOCAELİ GÖLCÜK MERKEZ ÖRCÜN Mutfak Banyo İmalatı KOCAELİ GÖLCÜK MERKEZ SARAYLI Mutfak Banyo İmalatı KOCAELİ KANDIRA MERKEZ MERKEZ Mutfak Banyo İmalatı