Linex Mutfak & Banyo

  Hayatınız için KALBİNİZ  ne ise eviniz için  MUTFAĞINIZ   o'dur.

  Evinizin Kalbi Mutfaklar

  LİNEX MUTFAK ; Sevdiklerinizle keyfini çıkartabileceğiniz konforlu mutfaklar sunuyor.

  Pratik Kullanım, Şık Tasarım ve Farklı Görünüm

  Size sadece hayal etmek kalıyor, farklı tasarımlar, göz alıcı modeller için mutfağınızı emin ellere teslim edebilirsiniz..

  Linex Banyo Tasarımları

  Estetik ve zerafeti birleştirerek modern ve gözalıcı yeni bir atmosfer yaratıp evinize özel bir uyum sağlıyor..

,

Hakkımızda

Hayatınız için kalbiniz ne ise eviniz için mutfak o'dur. "Evinizin kalbi mutfaklar" diyerek, yoluna emin ve güvenilir adımlarla devam Linex Mutfak & Banyo , farklı mekanlar için farklı modellerle estetik ve uyumu size özel renklerle birleştirip, sevdiklerinizle keyfini çıkartabileceğiniz konforlu mutfaklar sunuyor...

Sadece mutfak dolabı imalatı olarak değil kocaeli mutfak dekorasyon olarakta sizlere uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Kullandığımız 3D mimari çizim programları ile, iç mimarımız sizler için tasarımları yapıp, mutfağınıza en uygun tasarımı size sunduğunda, onayınızın ardından hayalinizi gerçek yapmak üzere kısa sürede en kaliteli işçilik ile İzmit Mutfak Banyo olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimiz

Kaliteli ürünler, modern tasarımlar ile geleceğin mutfaklarını üretiyoruz...

İzmit Mutfak dendiğinde 1995 yılından beri Mutfak ve Banyo dolabı imalatçısı olarak Linex Mutfak & Banyo adı gelir. İzmit Mutfak Dolabı konusunda uzman ekibimiz ve 30 yıla yakın tecrübemizle tasarımdan montaja sizlerin en büyük destekçiniz olduk. Bugüne kadar mutfağını ve banyosunu tasarlayıp hayatlarına kolaylık sağladığımız yüzlerce müşterimizle kocaman bir aile olduk. İzmit mutfak dolabı imalatçısı olarak küçük bir dükkan ve atölye ile başlayan yolculuğumuz bugün satış ofisler ve üretim tesislerimiz ile sizlerin de destekleri ile büyümeye devam etmektedir. Kocaeli Mutfak dolabı yaptığımız 30 yıl önceki müşterilerimizin çocukları bugün büyüyüp evlenip bizden mutfak dolabı yaptırdığında yaşadığımız gurur ve nostalji bizler için paha biçilmez.

Eve Hizmet

Siparişleriniz evinize teslim edilir, itinayla monte edilir.

Kısa Sürede Teslim

Siparişleriniz zamanında ve hızlı bir şekilde teslim edilir

Uygun Fiyat, Yüksek Kalite

Siparişleriniz sizler için uygun fiyata ve kaliteli imal edilir.

 • Serdar G.

  " İşçiliklerinden ve kalitelerinden çok memnun kaldım, Linex'e çok teşekkür ederim. "

 • Demirhan B.

  " Siparişini verdiğim ürün istediğimden daha güzel, şık ve kaliteli oldu. Ekstra uygulamalar isteyerek daha yguna mal oldu. Line Mutfak ailesine çok teşekkür ederim, herkese tavsiye ediyorum. "

 • Yaşar E.

  " Hayal ettiğimden daha güzel oldu, Linex Mutfak çalışanlarına teşekkür ediyoruz, çok memnun kaldık. "

Popüler Ürünler

Satış öncesi ve sonrası hizmeti ile kullanıcıya sahip olduğu üründen maksimum düzeyde yararlanma olanakları sunmaktadır.

© 2022 Tüm Hakları Saklıdır. | Design by Web Sitesi Yazılımı

SAKARYA HENDEK MERKEZ YUKARIHÜSEYİNŞEYH Mutfak Banyo İmalatı SAKARYA HENDEK KARADERE KARADERE Mutfak Banyo İmalatı SAKARYA HENDEK KARADERE AKSU Mutfak Banyo İmalatı